O nas

MoreLove

Do wszystkich naszych dzieci podchodzimy przede wszystkim z miłością.

MoreBabies

W grupie żłobkowej dzieci spędzają czas bawiąc się i ucząc.

MorePlay

Oferujemy szereg zajęć rozwijających potencjał malucha i pasję do odkrywania otaczającego świata.

MoreEnglish

Podczas codziennych zabaw dzieci poznają i zapamiętują angielskie słówka i zwroty.

Przedszkole i żłobek MoreLove mieści się na Białołęce w Warszawie w spokojnej lokalizacji, blisko kortów tenisowych i kilku dużych osiedli (Atal Marina, Port Żerań, Osiedle Morelowa, Riviera Park). W wolno stojącym budynku wraz z przestronnym ogrodem na którym znajduje się plac zabaw do wyłącznego użytku naszych dzieci. Cały teren przedszkola jest bezpieczny i ogrodzony. Sale dydaktyczne są przestronne, kolorowe i wyposażone w pomoce naukowe najwyższej jakości.

Jesteśmy placówką przedszkolną wpisaną do ewidencji placówek niepublicznych Wydziału Edukacji Miasta Warszawy pod numerem RSPO 478 PN.

„Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta…”

– Jan Paweł II

MoreLove przedszkole i żłobek poprzez zabawę wprowadza dziecko w świat kultury: muzyki klasycznej i współczesnej, odpowiednio do wieku dobranej literatury dziecięcej i malarstwa, w ramach umiejętnie prowadzonej pedagogiki artystycznej i savoir vivre. Tworzymy miejsce, gdzie dzieci czują sie bezpieczne i kochane. Gdzie mogą realizować swój potencjał – poznawać świat i nowych przyjaciół. Doskonale się bawić, a jednocześnie stawać się coraz mądrzejsze. Miejsce, do którego przychodzą z ochotą i radością. W każdym, małym człowieku istnieje potencjał twórczy i tylko od nauczycieli i ich metod zależy, jak zostanie on rozwinięty. Idea MoreLovego przedszkola wychodzi naprzeciw fundamentalnym potrzebom dziecka: potrzebie miłości, zrozumienia, szacunku, akceptacji, spokoju, przyjaźni, poszanowania intymności i godności osobistej, potrzebie indywidualizmu i twórczego działania. Idea ta wywodzi się z nurtu pedagogiki humanistycznej i pedagogiki kultury, która w centrum stawia dziecko i jego świat, tworzonej przez najwybitniejszych światowych pedagogów (Korczak, Montessori, Freinet, Dilthey).
Koncepcja powstała w oparciu o założenia programowe Ministerstwa Edukacji Narodowej i w zgodzie z nimi.

MoreLove Przedszkole cloud