PRZEDSZKOLE

Przedszkole mieści się w budynku wolnostojącym o powierzchni 260 m2 wraz z przestronnym ogrodem. Teren przedszkola jest bezpieczny i ogrodzony. Sale dydaktyczne są przestronne, kolorowe, wyposażone w pomoce naukowe najwyższej jakości.

Budynek uzyskał zgodę Inspektoratu Sanitarnego, Komendy Powiatowej Straży Pożarnej oraz Biura Edukacji (Wydział Edukacji i Wychowania).

BUDYNEK PRZEDSZKOLA

Zajęcia realizowane zgodnie z podstawą programową MEN

zajęcia z gotowania Fot. Shutterstock

Zajęcia kulinarne

english1

English every day

swiat liczb

W świecie liczb - Dziecięca Matematyka

glottodydaktyka

Glottodydaktyka - Nauka czytania, pisania

przyroda

Akademia Małego Ogrodnika - botanika

MANIPULACYJNO-KONSTRUKCYJNE

Zajęcia manipulacyjno-konstrukcyjne

PICASSO

Warsztaty Picasso

RYTMIKA

Rytmika

gimnastyka

Zajęcia gimnastyczne

Zajęcia z cyklu osobowości – spotkania z ciekawymi ludźmi

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE I INTEGRACYJNE:

W przedszkolu MoreLove organizowane są cykliczne i okolicznościowe imprezy, takie jak:

– Dzień Dziecka;

– Festyn Rodzinny;

– Dzień Babci i Dziadka;

– Dzień Mamy i Taty;

– Bal Karnawałowy;

– Mikołajki, Jasełka, itp.

Cyklicznie organizujemy także wycieczki bliższe ( na pocztę, do parku, do warzywniaka, itp.) oraz wycieczki całodzienne (Centrum Nauki Kopernik, Teatr)

KADRA

Kadrę przedszkola MoreLove stanowi zespół kreatywnych i pełnych energii osób. Nasz zespół pedagogiczny to Nauczyciele z ukończonymi, wyższymi studiami kierunkowymi, tj., nauczanie przedszkolne i wczesnoszkolne z możliwością nauczania języka angielskiego.
Nasi Nauczyciele posiadają szkolenia z zakresu Glottodydaktyki oraz nauczania matematyki, co uprawnia ich do prowadzenia tego rodzaju zajęć.

BUDYNEK

SALA ZABAW -  to przytulne miejsce gdzie dzieci spędzają czas na wspólnej zabawie. Miejsce to nowocześnie umeblowane i doskonale wyposażone w zabawki. To także przestrzeń inspirującą do naturalnej, spontanicznej zabawy i swobodnego rozwoju w dobrze znanym towarzystwie swojej grupy.

JADALNIA -  miejsce, w który dzieciom serwowane są pyszne posiłki. W tym miejscu dzieci uczestniczą także w zajęciach, podczas których uczą się przygotowywać pyszne potrawy.

SALA EDUKACYJNA - nasłoneczniona, przestronna sala, w której dzieci spędzają czas pracując z książkami, jak również rozwijając swoje indywidualne zdolności.

OGRÓD - miejsce w którym dzieci aktywnie spędzają czas na świeżym powietrzu.