MoreLove Przedszkole vs. Legia Warszawa


Nasze przedszkolaki miały nie lada przyjemność gościć w swoich morelowych progach trenerów drużyny Legia Warszawa!

Podczas zajęć dzieci, znalazły się pod opieką profesjonalnych trenerów, wkraczały w zaczarowany świat bajek i opowieści, w którym przeżywając przygody bawiły się, rywalizując w duchu fair play oraz grając w mini piłkę nożną.

A teraz kilka słów czym w ogóle jest Legia soccer schools. Jest to nowa inicjatywa Legii Warszawa „Piłkarskie Przedszkola Legii”. Celem programu jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród najmłodszych dziewczynek i chłopców poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia w oparciu o zajęcia sportowe na najwyższym poziomie. Kadra trenerska składa się z osób, które na co dzień prowadzą zajęcia piłkarskie w najlepszym miejscu do rozwoju młodych talentów – Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Opierając się na własnym, bogatym doświadczeniu oraz programie zajęć stworzonym specjalnie dla najmłodszych, rozwijają chęć do ruchu dzieci i dają szansę na przeżycie rewelacyjnej zabawy.